Каталог автомобілів, зареєстрованих в Україні

ВАЗ 2108

У реєстрі: 6 867 унікальних VIN та 8 794 реєстрацій.

ВАЗ 2108

Дані моделі у реєстрі

Марка і модельВАЗ 2108
Унікальні VIN6 867
Реєстрації8 794
Перевірити авто за номером

Останні реєстрації ВАЗ 2108

ДатаНомерМодельРікКолір
2024-04-03Не вказаноВАЗ 21081990БІЛИЙ
2024-04-03АІ4520РКВАЗ 210811990БІЛИЙ
2024-04-03АЕ6318ОХВАЗ 21081991БІЛИЙ
2024-04-03АХ2041ОСВАЗ 210831992ЧЕРВОНИЙ
2024-04-03СА2627ІХВАЗ 21081987СИНІЙ
2024-04-03СА3493КСВАЗ 21081987СИНІЙ
2024-04-03ВІ1930ІЕВАЗ 21081988ЧЕРВОНИЙ
2024-04-03Не вказаноВАЗ 21081992ЧЕРВОНИЙ
2024-04-03АХ3467ІТВАЗ 21081989БЕЖЕВИЙ
2024-04-03АХ9982АХВАЗ 21081987БЕЖЕВИЙ
2024-04-03ВІ5096ЕТВАЗ 21081989БЕЖЕВИЙ
2024-04-02ВІ2648ЕХВАЗ 21081991ЧЕРВОНИЙ
2024-04-02АР8041СЕВАЗ 21081986ЧЕРВОНИЙ
2024-04-02DІ5011ІАВАЗ 21081991СИНІЙ
2024-04-02АХ6256ОТВАЗ 21081993ЧЕРВОНИЙ
2024-04-02ВІ3920ІМВАЗ 21081992ЧЕРВОНИЙ
2024-04-01АР1786ІАВАЗ 210831997ЧЕРВОНИЙ
2024-04-01АМ4234СМВАЗ 21081988ЧЕРВОНИЙ
2024-04-01АХ9162ЕОВАЗ 21081991ЧЕРВОНИЙ
2024-03-31КА1855АРВАЗ 21081991ЧОРНИЙ